Rådhuset

Karoline Grosås Nordbø er vår representant i bystyret, her flankert av sine rådgivere, Sigurd Flø Gustad og Marie Knutsen.

Karoline Grosås Nordbø med rådgiverne, Sigurd Flø Gustad og Marie Knutsen.

Ta gjerne kontakt om du har innspill eller spørsmål til bystyregruppa vår:

  • Bystyrerepresentant Karoline Grosås Nordbø (fungerende gruppeleder): Karoline.Nordbo@oslobystyre.no
  • Bystyrerepresentant Espen Andreas Hasle (i permisjon):
    espen.hasle@oslobystyre.no

  • Hans Olav Syversen (2. vara): hansolavsyversen@gmail.com
  • Ingvild Ofte Arntsen (3. vara): ingvild.arntsen@gmail.com
  • Sigmund Vefring (4. vara): vefrings@gmail.com

  • Gruppesekretær for KrFs bystyregruppe Eline Kunzendorf: eline.kunzendorf@oslobystyre.no
  • Politisk rådgiver for KrFs bystyregruppe Marie Knutsen marie.knutsen@oslobystyre.no
  • Politisk rådgiver for KrFs bystyregruppe Sigurd Flø Gustad. sigurd.gustad@oslobystyre.no