Kontakt oss

Svein Iversen er fylkesleder i Troms og Finnmark KrF

Svein Iversen, fylkesleder. Tlf: 907 94 280. Epost: svein@betania-alta.no

Gerd Hetland Ege, 1. nestleder. Tlf: 907 36 916. Epost: gerd.ege@nordtroms.net

Heidi A. Lunde, 2. nestleder. Tlf: 470 29 276. Epost: aarmol@online.no

Kristoffer Strand, leder for Troms og Finnmark KrFU. Tlf: 975 82 097. Epost: kris.strand@hotmail.com.

Otto Strand, landsstyremedlem og styremedlem for Troms og Finnmark. Tlf: 416 59 506. Epost: otto.strand@hotmail.com

Ane Marthe Sani, fylkesråd. Tlf: 957 05 493. Epost: Ane-Marthe.Sani@tromsfylke.no

Widar Skogan, leder for Fylkestinget. Tlf: 416 83 718. Epost: widar.skogan@tromsfylke.no.

Nils Einar Samuelsen, leder for fylkestingsgruppa. Tlf: 905 61 332. Epost: nils.samuelsen@tromsfylke.no

Liv-Grete Karlstrøm, fylkessekretær. Tlf: 952 03 231. Epost: lka@krf.no