Kontakt oss

Her finner du kontaktinformasjon til personer i fylkeslaget. Ta gjerne kontakt med oss!
Per Sverre Kvinlaug er fylkesleder i Agder KrF
  • Per Sverre Kvinlaug,      Fylkesleder, Tlf 909 12 827, e-post: pkvinlau@gmail.com
  • Terje Eikin, 1.      nestleder, Tlf 994 50 688, e-post: terje.eikin@arendal.kommune.no
  • Irene Solli, 2.      nestleder, Tlf 926 66 207, e-post: irene.solli@hotmail.com 

 

Per   Sverre Kvinlaug pkvinlau@gmail.com Fylkesleder
Terje Eikin terje.eikin@arendal.kommune.no Fylkes 1. nestleder
Irene Solli irene.solli@hotmail.com Fylkes 2. nestleder
Rune André Sørtveit Frustøl runeandresortveit.frustol@politiker.vaf.no Fylkesvalgkampleder
Cay Robert Håvorstad cayrobh@gmail.com Fylkesstyremedlem
Egil Netland egil.netland@outlook.com Fylkesstyremedlem
Erlend Løwe e.lowe@online.no Fylkesstyremedlem
Espen Rogstad er@fjotlandsrosa.no Fylkesstyremedlem
Geir Colbjørnsen geir@bardum.no Fylkesstyremedlem
Guttorm Eng gutteng@gmail.com Fylkesstyremedlem
Hanne Risvold risvoldhanne@gmail.com Fylkesstyremedlem
John Fidjeland john.fidjeland@hotmail.com Fylkesstyremedlem
Kurt-Tore Aas kurttore.aas@vabb.no Fylkesstyremedlem
Lill Jorunn Bredal Larsen l-j-la@getmail.no Fylkesstyremedlem
Liv Benedikte Damsgård Tomter livtomter@gmail.com Fylkesstyremedlem
Maria Aabøe Moen maam75@online.no Fylkesstyremedlem
Mats Alvheim malvheim@online.no Fylkesstyremedlem
Liv Birkeland birkeland3112@gmail.com Fylkesstyremedlem
Morten Haraldstad morten.haraldstad@gmail.com Fylkesstyremedlem
Oddvar Espegren oddvar.espegren@gmail.com Fylkesstyremedlem
Oddvar Steinsland oddv-ste@online.no Fylkesstyremedlem
Stefan Wikstad Avila scwa93@gmail.com Fylkesstyremedlem
Tore Smeplass smeplass@hotmail.com Fylkesstyremedlem
Atle Aasen atleaasen@hotmail.com Fylkesstyremedlem
Svein Hillestad hillestadsvein@gmail.com Fylkesstyremedlem
Thor Bernhard Sagland thbernha2018@outlook.com Fylkesstyremedlem
Thore Westermoen twe673@gmail.com Fylkesstyremedlem
Vidar Øvland vidarovland@gmail.com Fylkesstyremedlem
Øystein Olsen Krogstad oystein.krogstad@politiet.no Fylkesstyremedlem
Edny Øybekk edny.oybekk@icloud.com Fylkesstyremedlem
Nils Audun Gryting nilsaudungryting@gmail.com Seniorrådets representant
Tove Christine Welle Haugland tovewelle@hotmail.com Sentralstyremedlem
Irene Solli irene.solli@hotmail.com Fylkesstudieleder
Turid Jacobsen turidjacobsen@hotmail.com Fylkesstyre KrFK repr.
Jona Lie jonalie@me.com Fylkesstyre KrFU repr.
Jon-Olav Strand jon-olav.strand@austagderfk.no Fylkesvaraordfører
Tore Askildsen tore.askildsen@vaf.no Fylkesvaraordfører
Inger Lise Hillestad Aasen inger-lise.aasen@iveland.kommune.no Fylkestingsgruppeleder
Rune André Sørtveit Frustøl runeandresortveit.frustol@politiker.vaf.no Fylkestingsgruppeleder
Hans Fredrik Grøvan hans-fredrik.grovan@stortinget.no Stortingsrepresentant
Jorunn Elisabet Gleditsch   Lossius jorunn.gleditsch.lossius@stortinget.no Stortingsrepresentant
Torhild Bransdal torhild.bransdal@stortinget.no Stortingsrepresentant
Anne Karin Imeland agder@krf.no Fung. fylkessekretær

 

Administrasjon:

  • Anne Karin Imeland
  • Fung. fylkessekretær for Agder
  • Tlf 413 83 090
  • agder@krf.no